Türkiye Taekwondo Federasyonu Ana Statüde yapılan madde değişikliği hakkında bir duyuru yayınladı.

Federasyonumuzun 2018 yılı faaliyet programında yer alan 6. Olağan Mali Genel Kurulu 13 Kasım 2018 tarihinde Ankara’da yapılmıştır.

6.Olağan Mali Genel Kurulumuzda Federasyonumuz Ana Statüsünün “Genel Kurul Toplantıları” başlıklı 20.maddesinin 1. fıkrasının “c” bendine göre “Mali genel kurul; seçimli olağan genel kurul ile birlikte, seçimli genel kurulun olmadığı yıllarda ise iki yılda bir olmak kaydıyla Ocak ve Şubat ayları içerisinde yönetim kurulunca belirlenen bir tarihte yapılır.” denilmekte olup; “Ocak ve Şubat ayları içerisinde” kısmının çıkarılmasını teklif edilmiş delegelerimizin oy çoğunluğuyla çıkarılması kabul edilmiştir.

22 Mayıs 2019 tarih ve 30781 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Ana Statümüzün 20. Maddesinin 1. Fıkrasının “c” bendinde “Ocak ve Şubat aylarının içerisinde olmak kaydıyla kısmının çıkartılarak” “Mali genel kurul; seçimli olağan genel kurul ile birlikte, seçimli genel kurulun olmadığı yıllarda ise iki yılda bir olmak kaydıyla yönetim kurulunca belirlenen bir tarihte yapılır.” olarak değiştirilmiştir.

FEDERASYONUMUZ ANA STATÜSÜ İLE İLGİLİ DUYURU İÇİN TIKLAYINIZ

Work and Travel RehberiVİZE
Work and Travel Bavulu hazırlamaVize’siz Ülkeler
Vize Sıkça Sorulan Sorular?
YURTDIŞINDA DİL OKULU REHBERLERİYURTDIŞINDA ÜNİVERSİTE REHBERLERİ
Amerika’da Dil Eğitimi Rehberi
Almanya’da Üniversite Eğitimi Rehberi
Avustralya’da Dil Eğitimi Rehberi
Çekya’da Üniversite Eğitimi Rehberi
İngiltere’de Dil Eğitimi RehberiMacaristan’da Üniversite Eğitimi Rehberi
İrlanda’da Dil Eğitimi RehberiPolonya’da Üniversite Eğitimi Rehberi
Kanada’da Dil Eğitimi Rehberi
Malta’da Dil Eğitimi Rehberi
Scroll to Top