22-26 TEMMUZ 2020 POOMSAE  TURNUVASI SONUÇLARI

22-26 TEMMUZ 2020 POOMSAE  TURNUVASI SONUÇLARI
MİNİKLER  BAYANLAR KATEGORİSİ 10-11 YAŞ GURUBU(2009-2010)
1-NEVA ERDOĞANFERDİ
2-ASYA ÇULFABARIŞ ÖZEL SP.KLB.
3-SARA SEVİM ERDOLUÇINAR SP.KLB.
4-ELİF KURBANÇINAR SP.KLB.
MİNİKLER  ERKEKLER KATEGORİSİ 10-11 YAŞ GURUBU(2009-2010)
1-ALPAGU CEYLANFERDİ
2-RÜZGAR DİŞKAYAFERDİ
3-İSMET UMUT GAZIKADEM DEMİR SP.KLB.
4-MUHAMMET HANESFERDİ
YILDIZLAR  BAYANLAR KATEGORİSİ 12-14 YAŞ GURUBU(2006-2008)
1-BETÜL ÇİÇEKÇINAR GENÇLİK VE SP.KLB.
2-RÜYA GÖKÇEÇINAR GENÇLİK VE SP.KLB.
3-GÜLCENAZ KÜÇÜKERCİYESÇANKAYA İKİZLER SP.KLB.
4-ECRİN ÖZFINDIKÇANKAYA İKİZLER SP.KLB.
YILDIZLAR ERKELER  KATEGORİSİ 12-14 YAŞ GURUBU(2006-2008)
1-CAN TUNA ÜNVERPOLAT EĞİTİM KÜLTÜR SP.KLB.
2-EMRE DEVRENGENÇFERDİ
3-HAYDAR KIYAKFERDİ
4-MERTCAN SAHİPSAHİP GENÇLİK SP.KLB.
GENÇLER BAYANLAR  KATEGORİSİ 15-17 YAŞ GURUBU(2003-2005)
1-İLAYDA DİŞKAYABARIŞ ÖZEL SP.KLB.
2-CEYDA ALKANFERDİ
3-BESTE BÖREKÇİBARIŞ ÖZEL SP.KLB.
4-ECE ŞANVERBARIŞ ÖZEL SP.KLB.
GENÇLER ERKEKLER  KATEGORİSİ 15-17 YAŞ GURUBU(2003-2005)
1-UMUT YARDIMCIANKARA ÇINAR SP.KLB.
2-MERT ARSLANBARIŞ ÖZEL SP.KLB.
3-MERT BAŞARANSUBAŞI SP.KLB.
4-AHMET ÖZBEK06 ATLETİK SP.KLB.
BÜYÜKLER BAYANLAR  KATEGORİSİ 18-30YAŞ GURUBU(1990-2002)
1-HİLAL SILA YETİŞOĞLUÇANKAYA İKİZLER SP.KLB.
2-SAADET KARABENLİBARIŞ ÖZEL SP.KLB.
3-
4–
BÜYÜKLER KATEGORİSİ 31-40 YAŞ GURUBU (1980-1989)
1-UĞUR TUZLUFERDİ
2-BARIŞ ÖZELBARIŞ ÖZEL SP.KLB.
3-FARUK YEĞİNCAN KARAKUŞAK SP.KLB.
4-MESUT SAHİPSAHİP GENÇLİK VE SP.KLB.
BÜYÜKLER KATEGORİSİ 41-50 YAŞ GURUBU (1970-1979)
1-AHMET HAŞİMOĞLUEFSANE SP.KLB.
2İSMAİL CAMÖZ-POLAT SP.KLB.
3-
4-
BÜYÜKLER KATEGORİSİ 51-60 YAŞ GURUBU (1960-1969)
1-ADEM DEMİR           DOSAN 3 SP.KLB.
2-
3-
4-
BÜYÜK TAKIM  30 YAŞ ÜSTÜ 1989 VE DAHA AŞAĞI DOĞUMLULAR
1-BARIŞ ÖZEL-UĞUR TUZLU-FARUK YEĞİN
2-AHMET HAŞİMOĞLU-ADEM DEMİR-İSMAİL CAMÖZ
3-
4-
22-26 TEMMUZ 2020 POOMSAE  TURNUVASI SONUÇLARI
İKİLİ PAİR MİNİKLERR KATEGORİSİ 10-11 YAŞ GURUBU(2009-2010)
1-NEVA ERDOĞAN-ALPAGU CEYLANFERDİ
2-ASYA ÇULFA-RÜZGAR DİŞKAYABARIŞ ÖZEL SP.KLB.
3-BURAK DEMİR-NEHİRSU ÖZYILDIZBARIŞ ÖZEL SP.KLB.
4-
İKİLİ PAİR YILDIZLAR KATEGORİSİ 12-14 YAŞ GURUBU(2006-2008)
1-CAN TUNA ÜNVER-RÜYA GÖKÇE
2-MİNA MOL-KAYRA ALAN
3-SAMİ PELİT-GÜLCENAZ KÜÇÜKERCİYES
4-FURKAN BİÇER-ECRİN ÖZFINDIK
İKİLİ PAİR GENÇLER KATEGORİSİ 15-17 YAŞ GURUBU(2003-2005)
1-UMUT YARDIMCI-ESRA AKBULUTÇINAR GENÇLİK VE SP.KLB
2-MERT ARSLAN-SELMA KAYABARIŞ ÖZEL SP.KLB.
3-UĞURCAN GÖKMEN-YAĞMUR TEKEPOLAT SP.KLB.
4-MÜNEVVER GÜVEN-BUĞRA ÖZBEK06 ATLETİK SP.KLB.
TAKIM YILDIZLAR  ERKEKLER BAYANLAR 12-14 YAŞ ARASI (2006-2008)
1-ALİ SAMİ PELİT-FURKAN BİÇER-HAYDAR KIYAKFERDİ
2-RIDVAN BURHAN YÜKSEL-UMUTCAN BÖREKÇİ-ALİ EREN ÖYLEK
3-M.AKİF UĞUR-EMRE DEVRENGENÇ-MERTCAN SAHİP
4-
TAKIM YILDIZLAR BAYANLAR 12-14 YAŞ ARASI (2006-2008)
1-CANAN BEYDOĞAN-DOĞA GÜR-DİLARA AYTEKİN    DOSAN 3 SP.KLB.
2-ALARA AYDIN- ELA YILMAZ -ELİF KORKMAZLI
3-
4-
TAKIM GENÇLER BAYANLAR 15-17 YAŞ ARASI (2003-2005)
1-İLAYDA DİŞKAYA-ECE ŞANVER-BESTE BÖREKÇİBARIŞ ÖZEL SP.KLB.
2-
3-
4-
Scroll to Top